Roberti, kurrë nuk e kam tradhtuar Norën

    Robert Berisha apo thënë më mirë i fejuari i Nora Istrefit, ka hedhur poshtë çdo spekulim që po i bëhet për jetën e tij private. Ai nëpërmjet kësaj interviste dhënë gazetës “Zëri-t” demanton thashethemet që janë duke qarkulluar në opinion për ndarjen e tij me Norën. Pse keni vendosur që pas shumë heshtjeve….

25
Sht
2013
timthumb.php
Brad Pitt shpërngulet në Britani

Brad Pitt dhe familja e tij mund të shpërngulen në Britani të Madhe sepse aktori pritet të fillojë xhirimet e vazhdimit të filmit “World War Z”.Ylli amerikan dhe partnerja e tij, aktorja Angelina Jolie, mund të shpërngulen në Angli së bashku me gjashtë fëmijët e tyre pasi është raportuar se projekti i filmit me zombi….

15
Gus
2013
1336574416_brad-pitt-lg
Ingridi, orientale në këngën e re

  Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrid Gjoni, ka publikuar projektin e saj të ri, të titulluar “Inshalah”. Kënga e bukur, e cila i përket shumë stilit oriental, e shfaq këngëtaren në një imazh me të cilin tashmë e njohim.   Kjo pasi projekt të stilit të ngjashëm Ingridi ka realizuar edhe me Tony Ray në të….

04
Maj
2013
ingrit gjoni
Poezi Dashurie

per mua zoti s’paska shkruar lumturi? a thua qe nuk meritoj te ndjej dashuri? a thua nuk meritoj te dashuroj dhe une si gjdo njeri? pse gjdoher me del nje penges? pse sa ngrihem pak me keputet gjdo shpres… … pse nuk me lejohet te dua ne menyren time? a thua o zot qe duhet….

30
Pri
2013
zemra-2
Princi dhe Princesha do të bëjnë dasmë të madhe në Shqipëri e Kosovë

Princ Leka dhe Princesha Elia Zaharia, kanë bërë ditur se vitin tjetër do të martohen dhe do të bëjnë një dasmë të madhe në Shqipëri e Kosovë. “Ne do të ndjekim traditën shqiptare. E kam përmendur që nuk është vetëm e princit, por e të gjithë shqiptarëve. Kam dëshirë që të realizojmë një dasmë jo….

22
Pri
2012
princ
Adelina i drejtohet djaloshit që e pëlqen

Adelina Berisha nuk ndjehet e shqetësuar për thashethemet që bëhen për jetën e saj private. Edhe pse është thënë se ajo është në lidhje dashurie me Stinën, asaj nuk i bëhet vonë, ajo përsëri ka nisur një bashkëpunim me të, ku tekstin dhe kompozimin e këngës “What’s your name” ia ka realizuar Stine. Pra kënga….

13
Pri
2012
Adelina-Berisha.2
Almeda Abazi ‘tri ditë pa ngrenë’

Ish-Miss Globe Albania 2008, Almeda Abazi, pas përfundimit në “Dancing with the Stars” në Turqi ka filluar aventurën në një tjetër show. Bëhet fjalë për show-n që është duke u zhvilluar në Republikën Domenikane, “Survivor”. Almeda ka treguar për fatin jo të mirë që po kalon skuadra e saj, e cila ka humbur dy lojtarë,….

23
Mar
2012
Almeda-Abazi-Kim
Almeda Abazi ‘tri ditë pa ngrenë’

Ish-Miss Globe Albania 2008, Almeda Abazi, pas përfundimit në “Dancing with the Stars” në Turqi ka filluar aventurën në një tjetër show. Bëhet fjalë për show-n që është duke u zhvilluar në Republikën Domenikane, “Survivor”. Almeda ka treguar për fatin jo të mirë që po kalon skuadra e saj, e cila ka humbur dy lojtarë,….

23
Mar
2012
ledina_celo
Adil Ramadani me videoklip të ri (video)

  Këngëtari dhe modeli Adil Ramadani, ka lansuar videoklipin e tij më të ri të këngës së tij të re, “Ti je ajo”. Muzika është punuar nga “Kicbobeatz”, ndërsa videoklipi nga produksioni “Fish Media”. “Ky është videoklipi im i pestë. Shpresoj se do t’i pëlqejë publikut”, ka thënë Ramadani për “Zërin”. Ndërkaq, videoklipi i këngës….

22
Mar
2012
klip
Gold Ag dhe Adelina Tahiri ne lidhje dashurie?

  Janë bërë bashkë për disa koncerte dhe shëtitje, dy këngëtarët e njohur Adelina Tahiri dhe rep-këngëtari Gold Ag, i cili këto ditë ka vizituar Shkupin, ku gjatë gjithë kohës ka qenë i shoqëruar nga këngëtarja seksi, Adelina Tahiri. Shoqëria e tyre s’dihet se prej kur ka filluar, ndërsa këto ditë kanë filluar të dalin….

19
Mar
2012
gg

Kerko

Kerko

Kerko